Inginer / Tehnician / Mecanic Utilaje Agricole Alexandria

This job has been Expired
MEWI IMPORT EXPORT AGRAR INDUSTRIETECHNIK
  • Data postării: 17.04.2022
  • Aplicații 0
  • Vizualizări 99
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal
– studii tehnice (mecanică, electromecanică, …)
– experienţă în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole)
– cunoştinţe de mecanică, hidraulică, circuite electrice, lăcătuşerie
– cunoştinţe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)
– cunoaşterea limbii engleze constituie avantaj
– disponibilitate pentru deplasări frecvente pe teren
– permis de conducere

Descrierea jobului

Misiunea postului:
Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune a utilajelor agricole comercializate de MEWI.

Principalele responsabilități:
– efectuează lucrări de reparaţii şi întreţinere a utilajelor agricole
– diagnostichează problemele utilajelor agricole
– efectuează puneri în funcţiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora
– întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparaţii, necesar de piese, rapoarte de reparaţii, procese verbale de recepţie, predare – primire

Oferim:
– pachet salarial peste media pietei
– bonusuri de performanţă
– tichete de masă de 20 lei / zi
– ore suplimentare plătite
– cursuri de formare profesională
– mediu plăcut de lucru
– echipamente moderne pentru desfăşurarea activităţii

Persoanele interesate pot trimite aplicaţia şi la adresa de e-mail recrutare@mewi.ro.